Polityka prywatności
Polityka prywatności serwisu www.trichomed.com.pl

1. Informacje ogólne

Niniejsza Polityka Prywatności określa zasady przetwarzania i ochrony danych osobowych przekazanych przez Użytkowników w związku z korzystaniem przez nich usług .
2. Administratorem danych osobowych zawartych w serwisie jest

Trichomed Julitta Siemiątkowska z siedzibą ul. Reja Mikołaja 4/2, 73-110 Stargard, NIP: 8541341509

3. W trosce o bezpieczeństwo powierzonych nam danych opracowaliśmy wewnętrzne procedury i zalecenia, które mają zapobiec udostępnieniu danych osobom nieupoważnionym. Kontrolujemy ich wykonywanie i stale sprawdzamy ich zgodność z odpowiednimi aktami prawnymi – ustawą o ochronie danych osobowych, ustawą o świadczeniu usług drogą elektroniczną, a także wszelkiego rodzaju aktach wykonawczych i aktach prawa wspólnotowego.
4. Dane Osobowe przetwarzane są na podstawie zgody wyrażanej przez Użytkownika oraz w przypadkach, w których przepisy prawa upoważniają Administratora do przetwarzania danych osobowych na podstawie przepisów prawa lub w celu realizacji zawartej pomiędzy stronami umowy.
5. Serwis realizuje funkcje pozyskiwania informacji o użytkownikach i ich zachowaniach w następujący sposób:
6. poprzez dobrowolnie wprowadzone w formularzach informacji
7. poprzez gromadzenie plików “cookies” [patrz polityka plików “cookies”].
8. Serwis zbiera informacje dobrowolnie podane przez użytkownika.
9. dane podane w formularzu są przetwarzane w celu wynikającym z funkcji konkretnego formularza np. w celu dokonania procesu obsługi kontaktu informacyjnego
10. Dane osobowe pozostawione w serwisie nie zostaną sprzedane ani udostępnione osobom trzecim, zgodnie z przepisami Ustawy o ochronie danych osobowych.
11. Do danych zawartych w formularzu przysługuje wgląd osobie fizycznej, która je tam umieściła. Osoba ta ma również praw do modyfikacji i zaprzestania przetwarzania swoich danych w dowolnym momencie.
12. Zastrzegamy sobie prawo do zmiany w polityce ochrony prywatności serwisu, na które może wpłynąć rozwój technologii internetowej, ewentualne zmiany prawa w zakresie ochrony danych osobowych oraz rozwój naszego serwisu internetowego. O wszelkich zmianach będziemy informować w sposób widoczny i zrozumiały.
13. W Serwisie mogą pojawiać się linki do innych stron internetowych. Takie strony internetowe działają niezależnie od Serwisu i nie są w żaden sposób nadzorowane przez serwis www.trichomed.com.pl Strony te mogą posiadać własne polityki dotyczące prywatności oraz regulaminy, z którymi zalecamy się zapoznać.

W razie wątpliwości co któregokolwiek z zapisów niniejszej polityki prywatności jesteśmy do dyspozycji – nasze dane znaleźć można w zakładce – KONTAKT.
Blog trychologiczny
Copyright © Trichomed | Projekt i wykonanie  Hiperhydroza skóry głowy WGB-Group

Adenozyna a wypadanie, Aparatura trychologiczna, Aplikacja preparatów na głowę, Blog trychologiczny, Hiperhydroza skóry głowy, Kamera trychologiczna, Karty trychologiczne, Klient trychologiczny, Kosmeceutyki dla włosów, Kosmetyki trychologiczne, Krem do szybkiego rozczesywania, Książka o trychologii, Łojotok oleisty, Łojotok tłusty, Łysienie menopauzalne, Łysienie pocovidowe, Łysienie poinfekcyjne, Łysienie tarczycowe, Łysienie trakcyjne, Marka trychologiczna, Maska głęboko czyszcząca detoxi, Melatonina a wypadanie włosów, Pacjent trychologiczny, Pękające włosy, Pielegnacja łodygi włosa, Pielegnacja trychologiczna, Pielegnacja włosów w onkologii, Produkt trychologiczny, Szczotka trychologiczna, Trychologia funkcjonalna, Trychologia kosmetyczna, Trychologia medyczna, Vivipharma, Wiedza trychologiczna, Zarys trychologii kosmetycznej, Zasady pielęgnacji trychologicznej, Zatkane mieszki włosowe