Trichomed
Blog trychologiczny
Hiperhydroza skóry głowy

Trychologia kosmetyczna

Kim jesteśmy?

Firma Trichomed Julitta Siemiątkowska działa w sektorze Zdrowia i Urody od 1993 roku. Początkowo zajmowała się usługami kosmetologicznymi oraz fryzjerskim, od roku 2008 rozpoczęła specjalizację w usługach pielęgnacji włosów i skóry głowy (trychologicznych).

W 2010 roku Trichomed nawiązał współpracę z włoską firmą Vivipharma Laboratori di Ricerca zajmującą się pracami badawczymi oraz wytwarzaniem kosmeceutyków trychologicznych. Trichomed stał się stał się jej wyłącznym dystrybutorem w Polsce.

Właścicielka firmy – Julitta Siemiątkowska jest osobą, która współuczestniczyła we wprowadzeniu trychologii kosmetycznej na polskie uczelnie wyższe oraz współzałożycielką Polskiego Stowarzyszenia Trychologicznego zajmującego się min. popularyzacją wiedzy trychologicznej. jest autorką. Książka „Zarys trychologii kosmetycznej” jej autorstwa, jest pierwszą w Polsce książką dotyczącą trychologii kosmetycznej. W 2019 roku Julitta Siemiątkowska została uznana za Osobowość Roku w konkursie Polish Hairdressing Awards.
Kamera trychologiczna
Certyfikowane produkty

Wszystkie produkty poddawane są badaniom klinicznym i laboratoryjnym. Rygorystyczne stosowanie certyfikacji i H.A.C.C.P. pozwala zapewnić maksymalne bezpieczeństwo produkcji oraz skuteczności każdego produktu.

Na polskim rynku kosmetyków trychologicznych Trichomed jest dystrybutorem wszystkich linii trychologicznych Vivipharma Glycosan, Glycosan Bio Derm, Glycosan Bio Sensil, Kenogen, Genetics LPA, Clinical oraz Science (do trychologicznej pielęgnacji domowej).

Od 2020 roku główna dzielność firmy Trichomed Julitta Siemiątkowska ukierunkowana jest na dystrybucję produktów trychologicznych Vivipharma w Polsce.

Vivipharma Laboratori di Ricerca działa na rynku kosmeceutyków trychologicznych od 1977 roku i swój sukces opiera się na ich wysokiej jakości i skuteczności. Wszystkie produkty są hipoalergiczne i testowane dermatologicznie. Główny nacisk kładzie się na dobór naturalnych komponentów.

Karty trychologiczne

Marka Vivipharma została uznana za Trychologiczną Markę Roku 2020 w badaniach rynku przeprowadzonych przez Beauty Bussines Partner. Uznano ją za najbardziej popularną markę w gabinetach zajmujących się trychologią oraz najczęściej kupowaną marką trychologiczną. W 2019 roku jeden z kosmeceutyków Terapia Szokowa przeciw wypadaniu włosów z linii Glycosan została wyróżniona w czasie konkursu Polish Hairdressing Awards.

Zapraszamy do zapoznania się z naszą stroną oraz kontaktu z nami.

Książka o trychologii
Łojotok oleisty
Copyright © Trichomed | Projekt i wykonanie  Łojotok tłusty WGB-Group

Adenozyna a wypadanie, Aparatura trychologiczna, Aplikacja preparatów na głowę, Blog trychologiczny, Hiperhydroza skóry głowy, Kamera trychologiczna, Karty trychologiczne, Klient trychologiczny, Kosmeceutyki dla włosów, Kosmetyki trychologiczne, Krem do szybkiego rozczesywania, Książka o trychologii, Łojotok oleisty, Łojotok tłusty, Łysienie menopauzalne, Łysienie pocovidowe, Łysienie poinfekcyjne, Łysienie tarczycowe, Łysienie trakcyjne, Marka trychologiczna, Maska głęboko czyszcząca detoxi, Melatonina a wypadanie włosów, Pacjent trychologiczny, Pękające włosy, Pielegnacja łodygi włosa, Pielegnacja trychologiczna, Pielegnacja włosów w onkologii, Produkt trychologiczny, Szczotka trychologiczna, Trychologia funkcjonalna, Trychologia kosmetyczna, Trychologia medyczna, Vivipharma, Wiedza trychologiczna, Zarys trychologii kosmetycznej, Zasady pielęgnacji trychologicznej, Zatkane mieszki włosowe